ğer yapabiliyorsanız, Harun Yahya’nın eserlerinden faydalanarak yeni bir internet sitesi hazırlayabilir, bunun için sitemizle bağlantı kurabilirsiniz.

- İnternet üzerinde dikkat çekici kısa tanıtımlar hazırlayıp, İslam ahlakını anlatan sitelerin daha çok kişi tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz.

- Tanıdığınız site sahiplerinden Harun Yahya’nın eserlerinden hazırlanmış sitelere linkler koymalarını isteyebilirsiniz.

- Sitelerin geliştirilmesine yardım edebilirsiniz. İnternet sayfalarımızda ve diğer eserlerimizde kullanabileceğimiz daha ileri teknolojileri bize bildirebilirsiniz. Bunun için de yine yapmanız gereken yalnızca bilgisayarınızdan tek bir mesaj yollamak olacaktır.

- Sitelerde kullanılabilecek resim, bilgi vs temin edebilirsiniz.

- Tasarımlara yardımcı olabilecek bilgileri gönderebilirsiniz. Beğendiğiniz güzel bir site, renk uyumu, ilginç tasarımlar, hareketli çalışmalar gibi örnekler yollayabilirsiniz.

- Sitelerdeki hataları, varsa bozuk linkleri, kelime hatalarını vs. tespit edip düzeltilmesi için gönderebilirsiniz. Sitelerdeki teknik sorunlardan, aksaklıklardan site tasarımcılarını haberdar edebilirsiniz.

- İnternet üzerinden bilgisayarınıza yükleyebileceğiniz kitapların pdf ve word metinlerini arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz. Çıkış alabiliyorsanız, arkadaşlarınıza dağıtıp, okumalarını teşvik edebilirsiniz.

- Harun Yahya'nın eserlerinden hazırlanmış hemen her dilde site var. Bengolice, Urduca vs. gibi çok yaygın olmayan dillerde de siteler bulunmaktadır. Bu gibi kısıtlı bölgelerde konuşulan dilleri bilen yakınlarınız varsa, küçük de olsa bir site hazırlanmasında onlardan yardım isteyebilirsiniz.

- İnternette boş yere dolaşmak yerine vaktinizi İslam dinini, Kuran ayetlerini ve Peygamber Efendimiz (sav)’in sünnetini daha iyi öğrenmek için kullanabilirsiniz.

- Harun Yahya sitelerindeki “arkadaşına tavsiye et” bölümlerini her internete girdiğinizde doldurup, en az bir arkadaşınıza yollayabilirsiniz.

- Harun Yahya’nın internet sitelerinin isimlerinin bulunduğu duvar resimlerini arkadaşlarınıza hediye olarak yollayabilirsiniz. Bu resimleri sitelerden ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

- Sitelerin ve kitapların etkisi artırabileceğini düşündüğünüz fikirleriniz varsa bunları sitemize yazabilirsiniz.

- İnternet üzerinde sohbet yapılan sitelerde genellikle boş ve seviyesiz konuşmalar yapılmaktadır. Siz bu sitelere üye olup, Harun Yahya’nın eserlerinden bölümler yollayabilirsiniz. Böylece sohbetleri hayırlı bir konuya yönlendirerek, insanların İslam ahlakı hakkında konuşmalarına yardımcı olmuş olursunuz.

- Gönderdiğiniz her mailin sonuna bir tavsiye olarak İslam ahlakını, Allah'ın varlığının delillerini, Darwinizm'in yalanlarını anlatan sitelerden birinin adresini yazabilirsiniz. Maillerini bildiğiniz tanıdıklarınıza site ya da kitap tavsiye eden mesajlar gönderebilirsiniz.

 

<<<

Ana Sayfa - Site Hakkında - Yazar Hakkında - Diğer Siteler - E-mail - Üye Ol